Haziran 15, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

TECHNOTALKS-1 “METAVERSE” 16 MART’TA

TechnoTalks-1
TechnoTalks-1 “Metaverse” 16.03.2022 tarihinde Biruni Üniversitesi Reyhan Binası Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.
Şu an teknoloji gündeminde en çok konuşulan 3 kavramı sorsak çoğunluğun en başta söyleyeceği şey “Metaverse” olur. Peki bu Metaverse nedir? Neden bu kadar çok duyuyoruz? Metaverse hayatımıza ne getirir veya hayatımızdan ne götürür? Bu gibi sorular herkesin aklında cevaplanmayı bekliyor.
Biz de TIEC Biruni öğrenci topluluğu olarak bunlar gibi daha birçok soruya cevap bulmak için TechnoTalks-1 “METAVERSE” etkinliğimizi gerçekleştirmeye karar verdik.

TECHNOTALKS-1 “METAVERSE” NEDİR?

Çok değerli ve alanında uzman konuşmacılarımızın katkılarıyla günümüzde adını sıklıkla duyduğumuz dijital dünyanın kesişim noktası: “Metaverse” konusunu ele alacağımız bir etkinliktir. 
Etkinliğimizin ayrıntıları hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TechnoTalks-1 “Metaverse” etkinliğimiz 16.03.2022 tarihinde 13.00-15.30 saatleri arasında Biruni Üniversitesi Reyhan Binası Konferans Salonunda değerli konuşmacılarımız eşliğinde TIEC Biruni öğrenci topluluğu tarafından gerçekleştirilecektir.
 Bu etkinliğimizin amacı değerli katılımcılarımızı günümüzde adını sıklıkla adını duyduğumuz Metaverse hakkında konuşmacılarımız sayesinde bilgilendirmektir. Bize bu sunumda eşlik edecek değerli konuşmacılar:
➢ Can AZİZOĞLU – NFT&Decentraland
➢ İskender ADA – Metafinans
➢ Selma KARADUMAN – Metaverse Hukuku

ETKİNLİĞİN DETAYLARI İÇİN…

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video