Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

STARBUCKS CEO’SU, ‘METAVERSE’ PLANLARINI AÇIKLADI

Starbucks

Dünyaca ünlü kahve zinciri Starbucks’ın CEO’su Howard Schultz, şirketin ‘metaverse’e girmesini istediğini açıkladı. 15 bin kişilik bir kalabalığa yapılan duyuruda, Starbucks’ın 2022 yılı sonuna kadar ‘metaverse’e giriş yapmış olmasının planlandığı ifade edildi.

Dünyaca ünlü kahve zinciri Starbucks, 'metaverse' planlarını açıkladı. Şirket CEO'su Howard Schultz, 15 bin kişilik bir kalabalığa yaptığı duyuruda Starbucks'ın 2022 yılı sonuna kadar 'metaverse' evreninde yer alan bir oluşum haline gelmesini istediğine işaret etti.
Aksam.com.tr'nin MetaNews'ten aktardığı habere göre; Schultz, açıklamasında ayrıca Starbucks'ın geleceğini NFT'lerde gördüğünü ve bu şekilde uygulanabilir bir pazarlama stratejisi yaratabileceklerini dile getirdi. Şirket CEO'su, Starbucks'ın bir kahve zincirinden daha fazlası olduğunu ve koleksiyon ürünlerinde bir dünya markası olduğunu da sözlerine ekledi.

STARBUCKS CEO’SU SCHULTZ, 2017’DE ŞİRKETTEN AYRILMIŞTI

Öte yandan; Starbucks'ın, kahvelerini 'metaverse' evrenine ne şekilde taşıyacağı henüz net olarak bilinmiyor. 2017'de şirketten ayrılan Schultz'un, geçen ay CEO'luk koltuğuna geri oturduğu ifade ediliyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video