Mayıs 22, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

PRENS HARRY VE MEGHAN MARKLE METAVERSE’TE KENDİ DÜNYALARINI YARATIYOR

Harry

Prens Harry ve Meghan Markle’ın metaverse içinde kendi dünyalarını yaratmak için görüşmelerde bulundukları bildirildi.

İngiltere Kraliyeti’nin asi çiftinin, kendilerine "mesajlarını yaymak için daha büyük bir olanak" sağlayacak olan "Meg-averse" adlı kendi sanal arazilerini yaratmak niyetiyle teknoloji firması Pax.World ile ileri düzey görüşmelerde olduğu söyleniyor. Çifte yakın bir kaynak The Mirror'a şunları söyledi:
"Hem Meghan hem de Harry, fiziksel dünyanın yanı sıra sanal dünyada da var olurlarsa mesajlarını yaymak için daha da büyük bir imkana sahip olacaklarına inanıyorlar. Bunun için çeşitli uzmanlarla konuştular. Bu hamle, markalarını gerçekten küresel hale getirmek için bir ileri adım."
Pax.World'ün kurucusu Frank Fitzgerald ise, çifte, metaverse’e girmeleri için sonsuz olanaklara sahip "birinci sınıf" bir toprak parçası teklif etti ve şunları söyledi:
"Harry ve Meghan'a birinci sınıf bir pax.world arazisi ve dünyanın önde gelen mimarlarıyla işbirliği yapma, dünyalarını inşa etme ve yeni izleyicilerle bağlantı kurma şansı sunuyoruz. İş ve eğlence anlaşmaları yapmak, kendilerini düşünce liderleri olarak konumlandırmak ve hayır işlerinde ilerlemek istiyorlarsa, değerlerini paylaşan bir platformla ortaklık kurmaları gerekir. Meghan'ın metaverse'de bir podcast yayınladığını veya Harry'nin uçağa binmek zorunda kalmadan dünya liderleriyle sürdürülebilirlik üzerine bir konferans düzenlediğini hayal edin. Onların metaverse içindeki alanları Harry ve Meghan'ın Kraliyet Ailesi'nden uzakta yeni bir sayfa açarken bağlantı kurmak istedikleri ilerici, teknoloji meraklısı, girişimci kitle için özel olarak tasarlanıyor.”

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video