Nisan 13, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse Müzik

MİLEY CYRUS METAVERSE’E GİRİYOR

Cyrus

Dünyaca ünlü müzik yıldızı Miley Cyrus, metaverse’e 2 ticari marka başvurusuyla giriyor.

Dünyaca ünlü, Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Miley Cyrus, birkaç metaverse ve non-fungible token ( NFT ) ile ilgili ticari markalar için resmi olarak başvurduktan sonra, isim markasını metaverse'e taşıyan en son ünlü oldu.
Kendine özgü sesiyle tanınan müzik yıldızı, 16 Ağustos'ta Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi'ne (USPTO) 'Miley' ve 'Miley Cyrus' için iki ticari marka başvurusu yaparak, dijital alana akın eden bir dizi kuruluş ve markayı takip etti.
Bu gelişmeyi, 22 Ağustos'ta NFT ve metaverse ticari marka avukatı Mike Kondoudis'ten bir tweet ile duyurdu.
Bay Kondoudis'e göre, ticari marka başvuruları, şarkıcının sanal para yönetim yazılımı, sanal giysiler ve ayakkabılar gibi NFT'leri içeriyor olacak. Resmi olarak, ticari markalar 9755121 ve 97551195 seri numaraları altında tescil edilmiştir.
Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve aktris Miley Cyrus'un metaverse için ticari marka başvurusu, diğer kayıt sanatçısı Billie Eilish'in Mayıs ayında yaptığı duyurudan sonra geldi. Billie Eilish, şirketi Lash Music LLC, adı ve Blohsh logosu için bir çift ticari marka başvurusunda bulunmuştu.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video