Temmuz 19, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

METAVERSE’ÜN İLK EVSİZİYLE TANIŞIN

Metaverse

Meta evrenin büyüsü bize daha önemli şeyleri unutturuyor olabilir mi? Metaverse, eğlence ve pazarlamanın yeni merkezi olarak konumunu güçlendirirken, markaların ve yatırımcıların kaynak aktardığı başlıca alanlardan olmayı sürdürüyor.

Fransız sivil toplum kuruluşu Entourage, TBWA\Paris imzalı yeni kampanyasıyla sanal dünyanın sanal varlıklarına harcanan meblağların gerçek dünyanın gerçek sorunlarına merhem olabileceğini hatırlatıyor.
Yalnızca Fransa’da 300 bin evsiz yaşıyor ve araştırma verileri, yoldan geçenlerin yüzde 85’inin evsizleri görmezden gelmeyi tercih ettiğini gösteriyor. Entourage, bu soruna meta evrende evsizliği deneyimleyen ilk kişi olarak konumlandırdığı Will karakteriyle dikkat çekiyor.
Will, tamamen piksellerden oluştuğu halde alıcılarına birer servete mal olan sanal mülklerin etrafında dolanırken, Entourage’ın ihtiyaç sahiplerine yardım etmeyi kolaylaştıran aplikasyonunun tanıtımını yapıyor; izleyenleri yatırımlarını sanal varlıklar yerine gerçek yaşamlara yapmaya davet ediyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video