Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

İZMİRLİ METAVERSE ŞİRKETİNDEN HALKA ARZ

Meta

Metaverse teknolojileri alanında faaliyet gösteren Meta Yıldız Bilişim Teknolojileri, halka arz çalışmalarının başlatıldığını açıkladı.

Borsa İstanbul’da halka arz edilen şirketler arasında çok sayıda teknoloji ve yazılım firmasının olmasına rağmen, tamamen metaverse alanında çalışmalarını sürdüren şirket bulunmuyor. Halka arzı planlanan Meta Yıldız Bilişim Teknolojileri ise, bu alanda ciddi yatırım yaparak kendisini geliştiren bir şirket olarak ifade ediliyor.
Şirketin sahibi Sedat Ocakcı, planlanan halka arzın 2 yıl içerisinde gerçekleşmesini planladıklarını ve bu halka arz ile küçük yatırımcının korunacağının altını çiziyor.

Meta Yıldız Bilişim Teknolojileri

Çığ gibi büyüyen sanal gerçeklik ortamına 90’lardan beri kullandığımız; klavye, mouse, controller ve joystick gibi donanımların kombinasyonları ile oynanan oyunların artık miladını doldurduğunu düşünerek sanal gerçeklik modeli ile oyun severlerin daha gerçekçi oyunlara erişmesini amaçlıyoruz.
Dünyada var olan sanal gerçeklik gözlükleri arasından incelemeler ve araştırmalar yapıp mevcut teknolojik şartlarda en iyi sanal gerçeklik gözlüğü olan HTC - Vive Pro 2 ile en yüksek işlemci ve ekran kartına sahip bilgisayarları oyun tutkunları ile bir araya getirmeyi düşündük. En güncel ve en yeni Sanal Gerçeklik oyunları uzman ekiplerimizce takip ve test edilmektedir.

En Büyük Amaç, Küçük Yatırımcıya Uzun Dönemli Yatırım Aracı Sunmak

Halka arza ilişkin teknik açıdan bilgi vermenin mümkün olmadığını dile getiren Sedat Ocakcı, halka arz ile en büyük amaçlarının, küçük yatırımcıya uzun dönemli yatırım aracı sunmak olduğunu ifade edip, Meta Yıldız Bilişim Teknolojileri’nde hemen hemen tüm kalemlerde halka arz hedeflerini göz önünde tutarak ilerlediklerini belirtti.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video