Haziran 15, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

EN BÜYÜK SIEMENS MAĞAZASI AÇILDI

siemens

Denizli’de Meta Plaza’dan görkemli açılış! Ege’nin en büyük Siemens mağazası Denizli’de açıldı. Açılışta MasterChef’in sevilen yarışmacısı Hasan Biltekin ilgili gördü.

Siemens Studio Line yenilikçi teknolojilerini bir araya getiren Ege'nin en büyük Siemens mağazası olan Meta Plaza, Denizli’de açıldı. 2. Ticari Yolda açılan Meta Plaza’nın açılışına protokol üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Açılışta MasterChef finalisti Hasan Biltekin, sunumlarıyla konukları mest etti.
Türkiye’nin sektöründe lider firması Siemens’in Ege'nin en büyük Siemens mağazası Mete Plaza, Denizli’de açıldı. 2. Ticari Yol üzerinde bulunan Meta Plaza’nın açılışında davetlileri iş İnsanı ve Meta Plaza sahibi Hüseyin Kuruoğlan karşıladı.
Açılışa Ak Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Siemens Türkiye Satış Direktörü Hakan Sultar, Bölge Müdürü Serhan Çokal, Alan Yöneticileri Ozan Karaatlı, Mete Taşdemir, Oğuz Kuloğlu, Barış Karakoç, protokol üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

META PLAZA’YA YOĞUN İLGİ

Ege’nin en büyük Siemens mağazası olarak dikkat çeken Meta Plaza’nın açılışına ilgi yoğun oldu. Açılışta konuşan Siemens Türkiye Satış Direktörü Hakan Sultar, “Bugün burada bölgesinin ve belki de Türkiye’nin en büyük deneyim mağazasını açmanın büyük gururunu yaşıyoruz. Siemens, Avrupa’nın lider beyaz eşya üreticilerinden birisidir. 150 yıllık geçmişinde teknolojinin ilklerini insanoğlunun hayatını kolaylaştırmak için teknolojileriyle buluşturmuş yegane markalardan birisidir. İlk elektrikli ocağı üreten markadır. Bu anlamda burada bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Meta Plaza’nın Denizli ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

MASTERCHEF FİNALİSTİ HASAN BİLTEKİN AÇILIŞA KATILDI

Meta Plaza’nın açılışında MasterChef finalisti Hasan Biltekin, Siemens'in özel ve kusursuz ankastre serisi studioLine ile Denizlililerle buluştu. Biltekin sunumlarıyla davetlileri mest etti.  

EGE’NİN EN BÜYÜĞÜ

Ege’nin en büyük mağazası olan Mete Plaza, Siemens Studio Line yenilikçi teknolojilerini bir araya getirdiği yeni mağaza anlayışıyla dikkat çekiyor. 450 metre kare alana sahip olan Meta Plaza, en büyük deneyim mağazası olarak dikkat çekiyor. Wifi teknoloji ürünlerini tüketicilerin deneyebildiği mağazada aynı zamanda iklimlendirme odası, çocuklar için oyun parkı konseptiyle Ege Bölgesi’nin ilk deneyimleme mağazası olarak dikkat çekiyor. Firmanın premier ürünü olan studioLine, özel konseptiyle Denizli’de Meta Plaza’da tüketicilerle buluşuyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video