Temmuz 19, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

DAMAT TWEEN METAVERSE’TEKİ MAĞAZADAN GÖRÜNTÜ PAYLAŞTI

Tween

Metaverse’te hazırlık aşamalarını tamamlayan Damat Tween, 2022-23 Sonbahar/Kış sezonu ile birlikte müşterilerin deneyimine sunulacak mağazasından ilk görüntüleri paylaştı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Damat Tween'in metaverse'te oluşturacağı moda akımı için geri sayım sürüyor.
Mağazada avatarlar eşliğinde düzenlenen defilede Damat Tween 2022-23 Sonbahar/Kış koleksiyonuna yönelik stil ipuçları yer alıyor. Koleksiyondan bazı parçaların NFT olarak sergilendiği görüntülerde, metaverse mağaza mimarisinden detaylara da yer veriliyor.
GoArt Metaverse platformu ile iş birliğinde metaverse'e adım atan Damat Tween, metaverse mağazası ile müşterilerine zaman tasarrufu ayrıcalığı sunacak.
Markanın ayrıcalıklı müşterileri mağazaya gitmek zorunda kalmayacak. Diledikleri lokasyondan artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik teknolojileri ile metaverse'te gezinti yaparak Damat Tween koleksiyonlarını tüm özellikleri ile inceleyecek, satın almak istediği kıyafeti istediği bedende kendi avatarına giydirme fırsatı yakalayacak.
Beğendiği ürünleri online olarak satın alarak alışverişini tamamlayacak.
Mağazada, Orka Holding'in geçmişten bugüne yolculuğunu anlatan bir rehber de yer alacak.
Damat Tween, mağaza açılışı ile birlikte özel bir kapsül koleksiyon çıkararak NFT ürünlerin satışını ve 2022-2023 sezon defilesini metaverse'te gerçekleştirmeyi planlıyor.

KAYNAK

TwitterInstagramKRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video