Nisan 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

BRANDVERSE AWARDS’TAN ENRICH STUDIO’YA ÖDÜL

Enrich

Metaverse ajansı Enrich Black Studio, pazarlama ve iletişim dünyasının en prestijli yarışmalarından Brandverse Awards’ta ödüle layık görüldü.

New York ve İstanbul merkezli metaverse ajansı Enrich Black Studio, Brandverse Awards’ta ‘Metaverse Kullanımı’ kategorisinde Altın Ödül’ün sahibi oldu. Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle hayata geçirilen Brandverse Awards’ta Enrich Black Studio; ‘N Kolay & İBB Metaverse Basın Toplantısı’ kampanyasıyla ödülün sahibi oldu.

Brandverse Awards gecesine önemli isimler de katıldı

Sonuçları Deloitte Türkiye tarafından onaylanan yarışmanın kazananları İstanbul’da düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Black Studio Direktörü Ata Güneş, ‘Brandverse Awards’tan Altın Ödül almanın kendileri için büyük önem taşıdığını belirterek, ödüllü projede bir ilki gerçekleştirdiklerini söyledi.
Geçtiğimiz aylarda, Aktif Bank ve İBB (İstanbul Büyükşehir Belediyesi) iş birliği ile gerçekleştirdikleri ‘N Kolay İstanbul Yarı Maratonu’nu metaverse'e taşıyarak, ‘ilk hibrit basın lansmanı’nı düzenlediklerini söyledi. Güneş, şu ifadeleri kullandı:
Maraton için tasarlanan özel alan ve Galata Kulesi, Haliç Köprüsü gibi tasarımların yanı sıra, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Aktif Bank Genel Müdürü Ayşegül Adaca, İBB Genel Sekreteri Can Akın Çağlar, İBB Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur ve Balkan Atletizm Federasyonları Birliği (ABAF) Başkan Yardımcı Fatih Çintımar’ın avatarları da dahil olmak üzere bütün 3D varlıkların hepsi ekibimiz tarafından oluşturuldu.

HABERİN DEVAMI…

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video