Mart 5, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Magazin Müzik

AYLİN COŞKUN’DAN ALEYNA TİLKİ ÇIKIŞI!

Coşkun

‘Sinsirella’, ‘Don Kişot’ ve ‘Yok Artık’ gibi parçalarla bilinen Aylin Coşkun, önceki gün Nişantaşı’nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ünlü şarkıcı, genç meslektaşı Aleyna Tilki’nin ‘Sahnelerim engelleniyor’ sözleriyle ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Aylin Coşkun, geçtiğimiz gün Nişantaşı City’s’de muhabirle ayaküstü konuştu. Yeni projeleri olacağını söyleyen şarkıcı, “Çocuk tedavisinde ara vermiştim. Yorgun süreç geçirdim. Yazın yeni eserler gelecek. Zamanında günde 3-4 sahne alıyordum, özlememişim. İnsanlarla buluşmayı özledim. Bana video gönderip, ‘Bakın çocuğum Sinsirella söylüyor’ demelerini özledim. ‘Sinsirella’ hep gündemde” dedi.

Yılbaşında evinde olacağını söyleyen Aylin, “2023 sizin için nasıl geçti?” sorusuna, “Malum tedavi olduğum için evlendiğimden beri zor geçiyor. Savaş başladığından beri kabus gibiyim.

Bebek yapmak için uğraşan kadın olarak, çocukların ve ailelerin ölmeleri, Müslüman olarak bana dokunuyor. Hiçbir insan bunu hak etmiyor. Yeni yılda barış gelsin.

Çocuk çok istedikçe Allah vermiyor. Ben mücadele ediyorum takdiri Allah verecek. Allah ne verse olur, ondan büyük yok” yanıtını verdi.

“ALEYNA KÜÇÜK OLMANIN EKMEĞİNİ YEDİ”

Şarkıcı, “Aleyna Tilki sahnelerinin engellendiğini açıkladı. Siz ne düşünüyorsunuz?” sorusu karşısında ise şöyle konuştu:

Yıllardır canım istemediği için sahne almıyorum. Piyasa 1-2 menajerle dönüyor. Menajer birinin hayatını bitiremez ama… İyi şarkı yapmazsanız bitersiniz. Başka biri istendiği halde, ‘O gün sahnesi var, bunun sahnesi daha iyi’ denildiğine şahit oldum.

Bence Aleyna kendi ayağına sıktı. Hızlı bir giriş yaptı. Pırıl pırıl kız. Onun yaşındayken anne-babamız bize sahip çıktı. Onun annesinin anladığım kadarıyla biraz şarkıcılıkla ilgili hevesi var. Kızını biraz durdurmalı.

“Hızlı tüketim var. Üç ayda biri çıkıyor. Yeniler üç-beş ay sonra sevilmiyor. Biz eskiden geldiğimiz için şanslıyız. Daha önünde uzun yıllar var. Daha neler görecek. Şöhret ateşten gömlek, doğru giymezseniz yanarsınız.

Bizim zamanında dergi kapaklarıyla meşhur olunuyordu. Şimdi internete döndü. Herkesin bir dönemi var. Aleyna küçük olmanın ekmeğini yedi. Aynı popülariteyi hep beklemesi olmaz. Bir psikoloğa gitmesi gerekiyor.”

“BİRAZ FRENE BASMAK GEREKİYOR”

Kendisinin de başına böyle bir durum geldiğini söyleyen Coşkun, “Ünlü bir popstar’ın sevgilisi benimle aynı konserde olacaktı ama beni istemedi. Beni engelledi.

Neler gördük. Kıskanç menajer ve patron da olur. Ama biz sanatçılar olarak birbirine destek veren insanlarız da… Albümde birbirimize vokal yapan kişileriz. Herkesin yanında, ‘Ben starım’ dersen sana, ‘Yürü lan’ derler. Biraz mütevazi olmak ve frene basmak gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz aylarda para verdiğini ama karşılığında henüz parça almadığını söylediği Sinan Akçıl için ünlü isim, “Bu arada Sinan Akçıl şarkımı ve paramı halen vermedi. Vermiyor! Ne arayan ve soran var” diye konuştu.

PİYANGO BİLETİ ALDI!

Yılbaşı için milli piyango bileti alan Aylin Coşkun, “Bugün çok bilet aldım. Çantam bilet dolu… Bu sene zengin olacağım. Herkese yoksullara yardım ederim diyorum. Ben hasta çocuklara yardım ediyorum. Allah’a şükür kendime ait standart bir hayatım var zaten. Ben yardım ederim” dedi.

KAYNAK

Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video