Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

WhiteBIT KENDİ BLOK ZİNCİRİNİ ÇIKARDI

WhiteBIT

Kripto para borsası WhiteBIT kendi blokzinciri WB Network’ü duyurdu. Blok zincirinin, daha hızlı kripto işlem süreçleri, azaltılmış kullanıcı ücretleri ve aynı zamanda şeffaf altyapı sağlayan bir dizi yenilikçi çözümler getirdiği belirtildi.

WB Network ile ilgili açıklamalarda bulunan WhiteBIT CEO’su Volodymyr Nosov, “Borsamızın operasyonlarının başladığı ilk günden itibaren kendimize, eğer bir şeyi yapacaksak bu yaptığımız şeyde en yüksek seviyeye ulaşacağız, yoksa bir anlamı yok dedik. Şimdiyse, dört yıl sonra WB Network’ü piyasaya sürüyoruz. Burada bir takım olarak sonuçtan çok memnunuz. Bu fikrimiz, hırslı blok zinciri geliştiricileri, kripto tutkunları ve onların aktiviteleri için sürdürülebilir bir altyapı oluşturmak ve kripto topluluğuna en iyi koşulları sunarak, yeni blok zinciri fikirlerine yaşam vermekti. WhiteBIT kullanıcılarıysa borsamızın kullanımı ve merkeziyetsiz teknolojiler ile etkileşime geçme çerçevesinde yeni bir seviye olacak. Daha geniş çaplı ürünler ve hizmetler yaratmak için hâlâ yerimiz var diye düşünüyoruz.”

Borsanın kullanıcı ayısı 4 milyonu aştı

İlk olarak Ukrayna’da faaliyetlere başlayan ve bugün 1000’den fazla çalışanı olan WhiteBIT, Avrupa’nın önemli kripto para borsaları arasında yer alıyor. Borsa 350’den fazla işlem çifti, 270’ten fazla dijital varlık ve 10’dan fazla itibari para sunuyor. Günlük işlem hacmi 2.5 milyar dolar seviyelerinde olan borsanın kullanıcı sayısı 4 milyonu aştı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video