Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

SUI VE HBAR, TOKEN KİLİT AÇILIMLARI ÖNCESİ DÜŞÜŞTE

SUI

Her iki proje de bu hafta dolaşımdaki arzını artıracağından Sui (SUI) ve Hedera (HBAR) token fiyatları düşüş gösteriyor.

Token kilitlerinin periyodik olarak açılması, erken yatırımcıların ve proje ekibinin token’ları stoklayıp bir anda satış yapmasının önüne geçiyor. Böylece token’ların üzerindeki satış baskısı azalıyor.

CoinDesk Piyasa Endeksi verilerine göre, SUI son 24 saatte yüzde 7’lik bir düşüşle 0,54 dolardan, HBAR ise yüzde 4’lük bir düşüşle 0,05 dolardan işlem görüyor.

Buna karşılık Ether (ETH) yüzde 0,3 oranında geriliyor.

Token Dağıtımları

TokenUnlocks verileri, Sui’nin staking teşvikleri için ayırdığı token’ların tahsisini 967,740’tan 1 milyon SUI’ye yani yaklaşık 540,000 dolar değerine yükseltmeyi planladığını gösteriyor. Aynı zamanda Hedera, ağ yönetişimi, satın alma anlaşmaları ve ekosistem geliştirme arasında paylaştırılacak olan 64,3 milyon dolar değerinde 1,15 milyar HBAR tahsis edecek.

HBAR, ABD Merkez Bankası’nın FedNow platformuna entegre edildikten sonra bu ayın başlarında yüzde 15 arttı. Haziran ortasından bu yana yüzde 50’lik bir fiyat artışı gören token, piyasa değerini 2 milyar doların üzerine çıkardı.

KAYNAK

Twitter
Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video