Temmuz 19, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

RONALDINHO BLOK ZİNCİR ŞİRKETİYLE ANLAŞMA İMZALADI

Ronaldinho
Brezilyalı futbol efsanesi Ronaldinho (Ronaldo de Assis Moreira), Kanadalı blokzinciri şirketi New World ile bir anlaşma imzaladı. 
Graph Blockchain’in bir yan kuruluşu olan New World Inc., NFT ve altcoin girişimlerine yardımcı olması için Ronaldinho ile çalışacak. 

RONALDINHO ŞİRKETİN NFT GİRİŞİMLERİNE YARDIMCI OLACAK

Şirketin, NFT platformu inşa etme çabalarına 41 yaşındaki Brezilyalı emekli futbolcu yardımcı oluyor. Sonuç olarak, Ronaldinho, milyonlarca hayranı için özel etkinlikler ve NFT deneyimleri organize edecek. Önümüzdeki dönemler için şirketin kurucu ortağı Diogo Snow ile yakın işbirliği yapacak. Ortaklığa ilişkin açıklamalarında Ronaldinho şu ifadelere yer veriyor:
"Takipçilerim üzerindeki gücümün farkındayım ve onlarla iletişim kurmak benim için her zaman bir öncelik olmuştur, bu yüzden New World’ün dünya çapındaki elçisi olmaya karar verdim. NFT piyasasının dünya çapında genişlemesi inanılmazdı ve bu platform, hayranların en sevdikleri sporcular, müzisyenler ve ünlülerle daha önce hiç yapılmamış şekilde iletişim kurmasını sağlıyor."

HABERİN DEVAMI…

Twitter
Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video