Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

ripple’A BİR BÜYÜK LİSTELEME DE BU BORSADAN

liste

Kripto para türev borsası BIT, SEC davasındaki mahkeme kararının ardından Ripple’ı (XRP) listeleyen borsalar arasında yerini aldı.

Birçok kapsamlı seçenekle profesyoneller ve yeni kullanıcılar için kripto para hizmeti veren BIT, Ripple’ı 17 Ağustos itibariyle opsiyon ticaretine dahil ettiğini duyurdu. Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) karşısında kazandığı kısmi zaferin ardından gelen bu karar yatırımcıların ilgisini çekti.
Borsa tarafından yapılan açıklamada, ilk likiditenin piyasa yapıcı OrBit Markets tarafından sağlanacağı vurgulandı. XRP, BIT borsasına opsiyon seçeneğiyle dahil edilen altıncı kripto para oldu. Bununla birlikte kullanıcılar ellerindeki XRP varlıklarını teminat olarak göstererek birleşik marj işlemleri de yapabilecekler.
Verilere göre BIT platformunda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Toncoin (TON) ve Milady Meme Coin (LADYS) halihazırda opsiyon seçeneğiyle alınıp satılıyor.
Konu hakkında açıklamada bulunan BIT Kurumsal Satışlar Küresel Başkanı Justin Buitendam, XRP için opsiyon ticaretini kapsamlı kullanıcı yelpazesine sunan ilk borsalardan biri olmaktan gurur duyduklarını vurguladı:

XRP opsiyon ticaretini hem kurumsal hem de perakende tüccarlar için erişilebilir kılan ilk borsalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz ve aynı zamanda opsiyon tüccarları için uzun ve kısaya olanak sağlıyoruz.

Ripple’ın geçen ay duyurulan kısmi mahkeme zaferinin ardından Coinbase ve Kraken gibi ABD’li kripto para borsaları da XRP’yi yeniden listeleme kararı almıştı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video