Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

Revolut, 22 YENİ KRIPTO PARA LİSTELEDİ

Revolut

Kripto para dünyasının önemli dijital bankacılık uygulamalarından biri olan ve 20 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Revolut, uygulamasına 20 yeni kripto para ekledi. Şirketin trade hizmeti verdiği toplam kripto para/token sayısı da böylece 80’i aştı.

Milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler dijital bankacılık uygulaması Revolut, bugün yaptığı açıklamayla 22 yeni kripto para/token listelediğini duyurdu. Sisteme eklenen coin’ler şu şekilde:
APE, REQ, ETC, CLV, FORTH, AVAX, SAND, GALA, AXS, JASMY, ENS, DASH, FLOW, IMX, CRO, IDEX, REN, SPELL, PERP, BICO, COTI ve MLN.

2021 boğasında 5 kat arttı!

Kripto para endüstrisinin önemli dijital bankacılık uygulamalarından biri olan Londra merkezli şirket, 2021 yılı boğasında işlem yapılmasına izin verdiği kripto para sayısını da 5 kat artırmıştı. 2021’e 10 kripto para ile başlayan şirket, yıl sonu bu rakamı 60’a çıkarmıştı. Şirket son adımıyla da 2022’deki ilk token eklemesini de yapmış oldu ve toplam rakam 82’ye çıktı.
Konuyla ilgili konuşan Revolut’un kripto paralardan sorumlu yöneticisi Emil Urmanshin, “Kripto paralar için yine önemli bir yıl olacağını düşünüyoruz ve müşterilerimize olan hizmetlerimizi artırma kararı aldık. Yeni araçlar ve hizmetlerle herkesin kendi varlıklarını kontrol edebilmesini sağlamanın yanı sıra, güvenliği de sağlıyoruz” dedi.

İtalya ön plâna çıkıyor

Öte yandan Birleşik Krallık ve AB yargı bölgelerinde hizmet veren Revolut’e İtalya’da gittikçe artan bir ilgi de var. Geçen sene Temmuz ayına göre, bu yıl aynı ayda İtalya’da Revolut üzerinden kripto para alanların sayısında %20’lik artış yaşandığı kaydedildi. İtalyanların en çok aldığı kripto paralar ise Bitcoin (36%), Ethereum (%27), XRP (%5), ADA (%4) ve Solana (%3) oldu.

Regülasyon uyarısı da yapıldı

Öte yandan Revolut’tan bugün yapılan açıklamada kullanıcıların uyarılması da dikkat çekti. Her geçen gün kripto paralar konusunda geliştirmelerin yapıldığı ancak bu endüstrinin herkes için uygun olmayabileceği belirtilen açıklamada, “alım ve satım yapmadan önce riskleri iyi ölçün ve kendi araştırmanızı kendiniz yapın” denildi.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video