Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para NFT

reddit SEKTÖRE NEFES ALDIRDI!

Reddit

Reddit’in çevrimiçi topluluğu ile kripto para dünyasının kesiştiği noktada önemli bir kilometre taşına ulaşıldı ve Polygon blok zincirindeki NFT‘ler kayda değer bir büyüme sergiledi. Bu durum piyasayı hareketlendirmiş görünüyor.

Reddit NFT Satışı 40 Milyon Doları Aştı

Dune Analytics tarafından toplanan gerçek zamanlı veriler, Reddit NFT’lerinin kümülatif satışlarının arttığını ve 40,554,135 dolar gibi rekor bir seviyeye ulaştığını ortaya koyuyor. Benzer şekilde, Koleksiyonluk NFT’lerin hacmi de son 24 saat içinde kaydedildiği üzere 20,3 milyonu aştı. Dahası, bu ayırt edici NFT’lerin sahiplerinin sayısı 16 milyonun üzerine çıktı. Sonuç olarak, Koleksiyonluk NFT’lerin piyasa değeri şu anda 100 milyon dolara ulaşmak üzere.
Dune Analytics’e göre, Reddit NFT ortamına ilişkin daha ilgi çekici bilgileri de gözler önüne serdi. Rapora göre, Jenerasyon 4 koleksiyonları toplam 856.190 dolarlık birincil satış hacmine ulaştı ve 12.854 kişilik güçlü bir sahip sayısına ulaştı.
İlginç bir şekilde, 4. Nesil NFT’ler son 24 saat içinde 200’den fazla satışa tanık oldu ve bunların toplam değeri 6,200 dolardan fazla. Bu arada, jenerasyon 3 koleksiyonlarının kümülatif satışları 3 milyon doları aştı ve sahip sayısı 41.684’e ulaştı.

Polygon Kurucusuna Göre Sırada Ne Var?

Bu zorlayıcı istatistikler Polygon blok zincirinin kurucusu Sandeep Nailwal’ın dikkatinden kaçmadı. Nailwal kısa bir süre önce gelişen ekosisteme dikkat çekmek için X platformunu (Eskiden Twitter olarak biliniyordu) kullandı. Tweet'inde, Polygon etrafındaki büyümenin kademeli olsa da, inkar edilemez bir şekilde ilerlemenin göstergesi olduğunu kabul etti. Nailwal şunları söyledi:

Polygon ekosisteminin ana akım ürünleri, Reddit Avatarları, DraftKings NFT’leri veya Nike dotSWOOSH gibi ‘Büyümenin sihirli dönüm noktalarına’ sessizce ulaşıyor. Diğerleri de sıraya girdi. Yakında AAA oyun sektörü de. Yavaş ama emin adımlarla, fam!

Özellikle belirtmek gerekir ki, “AAA oyun” yüksek bütçeli oyun başlıklarını ima etmektedir. Nailwal, Polygon blok zincirinin kayda değer AAA oyun projelerinin geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesini görmek için önemli ölçüde genişlemeye hazır olduğunu ima etti.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video