Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

MOBİL KRIPTO PARA CÜZDANI: GETWALLET

Getwallet

Mobil kripto para cüzdanlarına bir yenisi daha eklendi: Getwallet. Mobil kullanıcıların kripto dünyasına erişimlerini kolaylaştırmaya odaklanan Getwallet, token transferini “herhangi bir telefon numarasına SMS göndermek kadar kolay” hâle getirmeyi hedefliyor. Teknasyon’un kurucuları tarafından piyasaya sürülen cüzdan piyasaya hızlı bir giriş yapmayı planlıyor.

Kripto para kullanımını yaygınlaştırarak ekosistemi yeni kullanıcılar ile buluşturmayı amaçlayan Getwallet, dünyanın neresinde olursanız olun, dilediğiniz telefon numarasına token transferini güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi vadediyor. Getwallet, kullanıcılarını uzun cüzdan kodları ve karmaşık işlemlerden kurtarmayı ve ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan sadece mobil kimliğini kullanarak kendi resmi token’ı Getcoin transferi yapmasını sağlamayı hedefliyor.
Getwallet.com, Getcoin.com ve Getpay.com ile güçlü bir alan adı kombinasyonu oluşturan Getwallet’ın öncelikli pazarları arasında CIS bölgesi ve Endonezya başta olmak üzere Asya kıtası ile Amerika kıtasında bulunan çeşitli ülkeler yer alıyor.
Getcoin için erken erişim tarihi olarak 1 Haziran’ı belirleyen Getwallet, 11 Ekim 2022 tarihinde ise ICO sürecini başlatacak. Yatırımcı talebi yerine kendi kullanıcılarının yaratacağı bir ekonomi üzerine kurgulanan iş modelinde, sınırlı ve çok az sayıda kişi için erken erişim kabul edilecek.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video