Mayıs 29, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

MetaMask KURUCU ORTAKLARI KRIPTO PARALARI KUMARA BENZETTİ

kurucu

En popüler kripto para cüzdan uygulamalarından MetaMask’ın kurucu ortakları kripto paralar hakkında açıklama yaptı. Kriptoya yatırım yapmayı, kumar oynamaya benzetti.    

Kripto para sektörü benzeri görülmemiş bir hızla büyürken, en popüler tarayıcı cüzdanlarından biri olan MetaMask‘ın kurucu ortakları Dan Finlay ve Aaron Davis, kripto para birimleri ve piyasanın genel durumu hakkında açıklama yaptı. 
MetaMask cüzdanlarının son birkaç yılda DeFi ve NFT‘lerin yükselişinde kritik bir rol oynadığını ve bunun sonucunda 2020’de 1 milyon olan MetaMask aylık aktif kullanıcı sayısının bu yıl 30 milyonu aştığı belirtildi.
MetaMask kurucu ortağı Aaron Davis, şu şekilde açıklama yaptı:
“Şu anda sahip olduğumuz şeyin finansın geleceği olduğunu söylemek zor ve bir noktada hayatınız boyunca edindiğiniz birikimleri buraya aktarmanız gerekiyor. Birçok insan yatırım olarak bunu savunuyor ve bence bu son derece tehlikeli bir davranış”
Davis açıklamasının devamında kriptoya yatırım yapmayı kumara benzetti ve "Paranızı kripto para birimlerine yatırmak kumar oynamaktır. Şu anda sahip olduğumuz şeyin finansın geleceği olduğunu söylemiyorum." dedi.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video