Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

KRIPTO PARALARDAKİ DÜŞÜŞ LÜKS ÜRÜNLERİN SATIŞINI ARTIRDI

Kripto

Kripto paralara ilginin azalmasıyla birlikte kripto para alımları düşerken, başka sektörlerde artış yaşandı. Özellikle de lüks saat ve spor otomobil satışlarında bu durumun etkisi hissediliyor.

Kripto para birimlerindeki düşüş birçok farklı sektörü etkilemiş durumda. Bu düşüş ortamında lüks otomobil markası Lamborghini’nin satışları artış gösterdi. Kripto para birimlerinin fiyatlarındaki son düşüş, ikinci el pazar yerlerinin diğerlerinin yanı sıra Patek Philippe ve Rolex marka saatler de dahil olmak üzere diğer lüks ürünlere olan ilgiyi de arttırdı.
Kısa süre önce NFT koleksiyonunu ile gündeme gelen lüks otomobil markası Lamborghini, bu kez satışları ile gündemde. Son dönemde kripto para birimlerini düşüş yaşaması ile lüks otomobil markası Lamborghini’nin satışlarını artırdı.
Hatırlatmak gerekirse 2017 yılında, Peter Saddington, işlem sırasında 200.000 dolardan fazlaya eşit olan 45 Bitcoin karşılığında bir Lamborghini satın aldıktan sonrakripto otomobil topluluğunda ün kazandı.
AutoCoinCars’ın Operasyon Direktörü Luke Willmott’a göre, alıcıların kripto kullanarak lüks araba satın almalarına izin veren platform, büyüme oranı sabit kalırken satışları geçen yıl iki katına çıkarak 12 milyon dolara çıkardı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video