Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

KRIPTO BORSASI BYBIT KÜÇÜLMEYE GİDİYOR

Bybit

Kripto borsası Bybit, derinleşen ayı piyasasında işgücünü % 30 oranında azaltmayı planlıyor.

Kripto para borsası Bybit'in kurucu ortağı ve CEO Ben Zhou, varlık sınıfında devam eden ayı piyasası yüzünden iş gücünü %30 azaltmayı planladığını bildirdi.
Zhou, pazar günü yaptığı açıklamada, hamlelerin çabaları yeniden odaklamayı amaçlayan devam eden bir yeniden yapılanmanın parçası olduğunu ve işten çıkarmaların genele odaklandığını, önceliğin ticari faaliyetlerin etkilenmemesini ve müşteri varlıklarının güvende kalmasını sağlamak olduğunu belirtti.
Kripto fiyatlarının düşüş eğiliminde olduğunu belirten Zhou, "İflas etmiş kripto kredi kuruluşu BlockFi ve güç durumdaki kripto komisyonculuğu Genesis gibi şirketlerin mücadeleleri bize hem endüstri hem de pazar açısından beklediğimizden daha soğuk bir kışa girdiğimizi belirten sinyaller olarak gösterdi." dedi.
Hem CoinMarketCap hem de CoinGecko tarafından bildirilen hacimlerdeki hacim ve güven gibi ölçümler kullanılarak ilk 10 kripto borsası arasında yer alan Bybit, işten çıkarmaları duyuran bir dizi borsanın en sonuncusu. Crypto.com ve Kraken gibi emsal şirketler de, sektör düşük fiyatlar ve düşük hacimlerle uğraşırken iş gücünü azalttı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video