Mayıs 22, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

CZ’DEN KRIPTO SEKTÖRÜNÜN GELİŞİMİ

CZ

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, kripto sektöründeki gelişim hakkında açıklamalarda bulundu. Sektörde başarısız birkaç proje olduğunu ancak temellerin değişmediğine vurgu yaptı.

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ) yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündeme geliyor. Bu kez Binance’in CEO’su kripto sektöründeki temel olarak bir değişim olmadığını, NFT, yatırım, metaverse, DeFi gibi araçların büyüdüğünü ve geliştirmeye devam etmemiz gerektiğini söylediği bir paylaşım yaptı. Daha sonra bu tweet'i sildi.
Kripto para sektöründe her geçen gün yeni gelişmeler yaşanmaya devam ederken, birçok önemli isim gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulunuyor. Son olarak Binance’in CEO’su Changpeng Zhao da resmi Twitter hesabı üzerinden kripto para sektörünü gelişimi ile ilgili olarak bir paylaşım yaptı.
Changpeng Zhao resmi Twitter hesabı üzerinden şu şekilde paylaşım yaptı ve daha sonra paylaşımını sildi:
“Kripto sektöründe temeller değişmedi. Bağış toplama, yatırım, transfer, mikro ödeme, havale, DeFi, NFT, metaverse gibi kavramlar gelişme kaydetmeye devam ediyor. Bununla beraber birkaç yanlış yönetilen başarısız projede var”
Silinen tweet'in bağlantısı: https://twitter.com/cz_binance/status/1550712577143246848
Son olarak hatırlatmak gerekirse kısa süre önce Changpeng Zhao (CZ), kripto gündemine dair açıklamalarda bulunmuştu. Zhao, açıklamasında kripto düşüşünün dört yıl boyunca devam edebileceğini belirtmişti.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video