Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

Bitget, COPY TRADE ÖZELLİĞİ İLE YENİDEN MARKALAŞIYOR

Bitget

Kullanıcılarına güvenli bir kripto işlem deneyimi sunmak için çalışmalarına devam eden Bitget, yeniden markalaşma girişimini duyurarak endüstride değişim yaratmayı ve farklı türdeki kullanıcılar için kazan-kazan durumu oluşturmayı amaçlıyor. Bu vizyon, Bitget’in copy trade özelliğiyle (kullanıcıların, profesyonellerin işlemlerini kopyalayabilmesi) ve yakın gelecekte tanıtılacak yapay zeka destekli araçlarla da somutlaşacak.

“Daha akıllı bir dijital gelecek şekillendirmeye olan bağlılığımızı teyit ediyoruz”

Bitget’in yöneticisi Gracy Chen, yeniden markalaşma inisiyatifi hakkında şöyle konuştu: “Bitget'in beş yıllık yolculuğu, teknolojik dönüşüm vizyonumuzun kanıtı oldu ve 2018'den bu yana platformun elde ettiği ilerlemeden gurur duyuyoruz. Bugün yeni marka kimliğimizi, vizyonumuzu ve görsel dünyamızı paylaşırken, daha akıllı bir dijital gelecek şekillendirmeye olan bağlılığımızı teyit ediyoruz. Bitget, güvenli, daha akıllı ve verimli bir ticaret ortamı yaratmak için endüstri liderleriyle iş birliği yapmaya kararlı."
Chen, sözlerine şöyle devam etti: "’Trade Smarter’ yani ‘Daha akıllı ticaret’ Bitget’in yeni marka sloganı olacak. Daha iyi bir kripto ticaret platformunun, toplumu ve kullanıcıları daha akıllı ticaret yapmaları için güçlendirmeyi amaçladığına inanıyoruz. Bu nedenle marka sloganımızı da güncelledik. Bitget, bireyleri kripto paralara sıcak bakmaya ve potansiyellerini parlak bir gelecek için açığa çıkarmaya teşvik ediyor. Geçtiğimiz beş yıl boyunca, ticaretteki karmaşık zorlukları ele almak için kullanıcıların ihtiyaçlarını önceliklendiren Bitget, kripto endüstrisinde standartları belirleyen kullanıcı dostu ticaret ürünleriyle öncü rol oynamaya devam ediyor. Daha akıllı bir geleceği şekillendirmeye olan kararlılığıyla Bitget, teknolojinin gücünü kullanarak kullanıcılarını güçlendiriyor ve endüstride olumlu değişime öncülük ediyor."

Yeniden markalaşma yolculuğunda görsel kimlik de güncelleniyor

Bitget, ticaret sürecini basit ve verimli hale getirmek için görsel kimliğini de güncelliyor. Markanın yeni görsel tasarımı "çıkarma" yaklaşımına dayanacak ve ilk değişiklik Bitget'in ikonik ok işareti logosundaki "Uçlar"ın çıkması olacak. Basitleştirilmiş logo, kullanıcıların yatırım hedefleriyle uyumlu kendi ticaret vektörlerini bulmalarına yardımcı olan bir yönlendirme hissini vurguluyor. Bitget, mobil ve masaüstü sürümlerinin görsel olarak yenilenme sürecini altı ay içinde tamamlayacak. Bitget, aynı zamanda Lionel Messi gibi ünlü isimlerle olan iş birlikleri ve küresel eğitim girişimleriyle kullanıcıların kripto paralar hakkındaki farkındalığını artırmaya devam edecek.
Bitget, Bitget Wallet ile entegre olduktan sonra 20 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı. Halihazırda 110 binden fazla kullanıcı, platforma ticaret stratejilerini paylaşarak katkıda bulunuyor ve bunları takip edip deneyimlerden faydalanan yaklaşık 540 bin kişi bulunuyor. Bitget'te copy trade özelliğinin başlaması, 2023 ilk yarısında elde ettiği sonuçlar üzerinde önemli bir etkiye sahip oldu. Bu doğrultuda Bitget, 29 bin 700 yeni trader’ı ve 169 bin 800 yeni takipçiyi çekerek toplamda 74 milyon doların üzerinde kâr elde etti.

BGB coin’in 2023 performansı

Bitget, 60'dan fazla ülkede ve bölgede 1,300 çalışanla faaliyet gösteriyor. TokenInsight 2023 Q2 Borsa Raporu'na göre üç aylık birikmiş işlem hacmi açısından CEX'lerde dördüncü sırada yer alan Bitget, ilk beş CEX arasında pazar payında yüzde 1,81 ile ikinci en yüksek artışı göstererek yüzde 8,7'ye ulaştı. BGB coin’i ise 2023 yılında en iyi performans gösteren CEX coin’i olarak BTC'yi geride bıraktı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video