Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

BINANCE’TEN BİR KRIPTO PARA PROJESİ İÇİN ÖNEMLİ UYARI

projesi

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, kendileriyle ortaklık kurduğunu iddia eden bir kripto para projesi hakkında kullanıcıları uyardı.

Binance 20 Ağustos tarihinde Twitter üzerinden yaptığı duyuruda, borsa ile ortaklık kurduğu konusunda yalan söyleyen proje hakkında net bir uyarı yayınladı. Yapılan açıklamada dolandırıcıların daha güvenilir görünmek amacıyla böyle bir hamle gerçekleştirdiğini belirten Binance, gerçek ortaklıkların resmi kanallardan duyurulacağını vurguladı.
Paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

Binance ile ortaklık yaptığı konusunda yalan söyleyerek dikkat çeken bir dolandırıcılık projesi hakkında haberdar edildik. Dolandırıcılar daha güvenilir görünmek amacıyla genelde ortaklıklar konusunda yalan söyler. Dikkatli olun ve kendi araştırmanızı yapın. Gerçek ortaklıklarımız Binance resmi kanallarından duyurulur.

Binance söz konusu dolandırıcı hesabın ismini vermemiş olsa da sosyal medyada bazı proje isimleri dolanmaya başladı. Kullanıcılara göre dolandırıcı olduğu söylenen projelerden biri AlphaGPT veya Catly olarak yer alıyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video