Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

BINANCE’TEN BEKLENEN ALTCOIN LİSTELEMESİ

liste

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, platformunda listeleyeceği yeni altcoin’i blog’undan duyurdu.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, geliştiricilerin ve likidite sağlayıcıların yüksek sermaye verimliliği elde etmelerini ve istedikleri likidite sağlama (LP) stratejisini uygulamalarını sağlayan, birleştirilebilir bir merkeziyetsiz finans (DeFi) altyapısı olan Maverick Protocol’ü (MAV) listeleyeceğini duyurdu.

MAV Yarın Binance’te Listelenecek

Resmi duyuruya göre Binance, MAV/BTC, MAV/USDT ve MAV/TUSD işlem çiftleri için 28 Haziran 2023 TSİ 11:00’de alım satım işlemlerini açtı. Kullanıcılar, bir sonraki duyuruya kadar MAV/TUSD işlem çiftinde sıfır maker ücretinden yararlanacak.
Maverick Protocol, geleneksel otomatik piyasa yapıcıların (AMM’ler) karşılaştığı düşük sermaye verimliliği ve yüksek kalıcı kayıp sorunlarını çözmeyi amaçlayan yeni bir DeFi projesidir. Kullanıcıların likiditeyi keyfi dağılımlara yerleştirmesine olanak tanıyan ve fiyattaki değişiklikleri takip etmek için kullanıcıların likiditesinin hareketini yerel olarak otomatikleştiren Dinamik Dağıtım AMM kavramını sunar.
Protokol ayrıca, protokollerin özel dinamik dağılımlara token ödülleri ekleyerek hassas bir şekilde likidite çekmesini sağlayan Boosted Positions özelliğine de sahiptir. Ayrıca protokol, Boosted Positions ve Maverick yönetimi üzerinde oylamayı kolaylaştıran bir Voting Escrow sistemine sahip.
Proje, 2 milyar MAV toplam token arzının 360 milyonunun satıldığı üç tur özel token satışından 17.46 milyon USD topladı. En son özel token satış turunda MAV fiyatı 0.1 USD idi.
13 Haziran 2023 itibarıyla, toplam MAV arzı 2 milyar seviyesindeydi ve listeleme sonrasında dolaşımdaki arz 250 milyon olacak (toplam token arzının ~%12,5’i).

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video