Kasım 30, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para Web3

BINANCE BLOCKCHAIN WEEK’İN 3.’SÜ BU YIL İSTANBUL’DA

Week

Dünyada milyonlarca kişinin takip etmesi beklenen Binance Blockchain Week 2023 İstanbul, 8 Kasım’da özel bir açılış töreniyle başlayacak ve ardından Türkiye’nin Web3 için neden ideal bir ev sahibi olduğuna yoğunlaşacak.

  • İstanbul, iki gün boyunca küresel Web3 ve blok zinciri teknolojilerinin geleceğine yön veren öncü isimlere ev sahipliği yapacak. 
  • Dubai ve Paris’in ardından 3.sü bu yıl İstanbul’da gerçekleştirilecek Binance Blockchain Week, dünyanın dört bir yanından yaklaşık 3 bin katılımcının buluşma noktası olacak. 
  • 2 gün sürecek konferans aynı zamanda çevrim içi olarak takip edilebilecek. Bu yıl Binance Blockchain Week’i tüm dünyadan toplam 2,5 milyon kişinin izlemesi bekleniyor.

Dünyada milyonlarca kişinin takip etmesi beklenen Binance Blockchain Week 2023 İstanbul, 8 Kasım’da özel bir açılış töreniyle başlayacak ve ardından Türkiye’nin Web3 için neden ideal bir ev sahibi olduğuna yoğunlaşacak.

Yerel girişimlerin küresel kripto para piyasalarındaki rolünün yanı sıra sıradaki 1 milyar kullanıcının ekosisteme nasıl dahil edilebileceği tartışılacağı Binance Blockchain Week 2023 İstanbul’un ilk gününde ayrıca Türkiye’nin kripto paranın benimsenmesi ve Web3 hizmetlerinin geliştirilmesinde önemli bir oyuncu olması ile DeFi’nin büyüme olasılıkları ele alınacak.

İlk günün öğleden sonraki oturumlarında  kripto altyapısına ve klasik blockchain trilemma’sına yönelik yeni bir bakış açısı ortaya konacak. Web3’te marka etkileşimi üzerine derin bir sohbetin ardından stablecoin’lerin Asya’da benimsenme durumu örnek bir vaka olarak ele alınacak. Günü tamamlayacak diğer paneller ise insani yardım için kripto kullanımı ve kalıcı kripto piyasası döngüleri etrafında şekillenecek.

Binance Blockchain Week 2023 İstanbul’un 9 Kasım’da gerçekleşecek ikinci günü ise Binance CMO’su Rachel Conlan’ın özel mesajıyla başlayacak. Conlan’ın açılış mesajı sonrasında web3 tabanlı sosyal topluluklar üzerine bir panel gerçekleştirilecek. Ardından DeFi’de verimli kullanıcı deneyimleri ile web3 gelişmeleri ve trendleri masaya yatırılacak. Programın devamında katılımcılar, Web3 evreninde oyunların rolü, Web3 projeleri için başarı ölçütleri ve VC’ler ile kurumsal yatırımcıların piyasa döngüleri hakkındaki düşünceleri hakkında bilgi sahibi olacaklar. BNB Chain’in kripto kullanıcı deneyimleri üzerindeki etkisinin yanı sıra metaverse’teki kültürel ve teknolojik uyumunun da inceleneceği ikinci günde ayrıca, geleneksel finanstan blockchain’e geçiş ve blockchain eğitiminin etkinliği ve erişimi artırma çabaları ve küresel düzenleyici ortamın son durumu ele alınacak.

Binance Blockchain Week 2023 İstanbul, organizasyonu takip edecek olan herkese günümüzün web3’ünü ve sonraki bir milyar kullanıcının kimler olacağını daha iyi anlayabilmek için bir fırsat sunuyor.

BBW 2023 İstanbul’da yer alacak konuşmacıların listesi ve konferansın detaylı programına Binance Blockchain Week 2023 İstanbul web sitesinden ulaşılabilir.

Etkinlik çevrim içi olarak Binance Live’da

8-9 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Binance Blockchain Week 2023 İstanbul, Binance’in canlı yayın platformu Binance Live’dan da takip edilebilecek. BBW 2023 İstanbul’u Binance Live aracılığı ile izleyenler yayınlara aktif olarak katılarak 20.000 USDT değerindeki büyük ödül havuzunu paylaşma şansını da yakalayacak.

KAYNAK

Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video