Nisan 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para Metaverse

BINANCE BLOCKCHAIN WEEK 2023 ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDI

Week

Dünyanın en yüksek işlem hacmine sahip kripto para borsası Binance, 8-9 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Binance Blockchain Week etkinlik programını açıkladı.

Ekosistemin önde gelen isimleri, sektör liderleri, politika yapıcılar, yatırımcılar ve girişimciler iki gün boyunca Divan Kuruçeşme’deki Ana Sahne’de Binance Blockchain Week İstanbul için bir araya gelecekler. Birbirinden değerli isimler, sıradaki bir milyar Web3 kullanıcısına ulaşmak için blok zinciri ve kriptonun geniş kitlelere ulaşarak benimsenmesine yönelik görüş ve vizyonlarını katılımcılarla paylaşacak.

Panellerin ve konuşmacıların ayrıntılı listesini Binance Blockchain Week web sitesinden inceleyebilirsiniz. Oturumlara dair detaylara ise aşağıda yer alıyor.

8 Kasım Çarşamba – Sabah Programı Özeti

Sabah oturumları etkinliğe özel bir girişle başlayacak ve ardından Türkiye’nin Web3 için neden ideal bir ev sahibi olduğunu anlatan açılış konuşmasıyla devam edecek. Ayrıca yerel girişimlerin küresel kripto para piyasalarındaki rolünün yanı sıra bir sonraki milyar kullanıcının nasıl ekosisteme dahil edilebileceği konusuna değinilecek. Türkiye’nin kripto paranın benimsenmesi ve Web3 hizmetlerinin geliştirilmesinde önemli bir oyuncu olmasının yanı sıra DeFi’nin büyüme olasılıklarını da ele alarak öğleden önceki oturumlar sonlandırılacak.

8 Kasım Çarşamba – Öğleden Sonra Programı Özeti

Öğle yemeği arasından sonra kripto altyapısına ve klasik blok zinciri trilemmasına yönelik yeni bir bakış açısı ele alınacak. Bunu Web3 ışığında marka etkileşimi üzerine derin bir sohbet ve Asya’da artan stabil coin benimsenmesi üzerine bir oturum izleyecek. Günü tamamlayacak diğer paneller ise insani yardım için kripto kullanımı ve kalıcı kripto piyasası döngüleri etrafında şekillenecek.

 

9 Kasım Perşembe – Sabah Programı Özeti

İkinci gün Binance CMO’su Rachel Conlan’ın özel mesajıyla açılacak ve ardından Web3 tabanlı sosyal topluluklar üzerine bir panel ile Binance Blockchain Week İstanbul maratonunun son günü başlayacak. Ardından DeFi’de verimli kullanıcı deneyimleri ile Web3 gelişmelerini ve trendlerini keşfetmeye devam ederken; katılımcılar sektör öncülerinin Web3 evreninde oyunların rolü, Web3 projeleri için başarı ölçütleri ve VC’ler ile kurumsal yatırımcıların piyasa döngüleri hakkındaki düşüncelerini dinleyecekler.

 

9 Kasım Perşembe – Öğleden Sonra Program Özeti

Etkinliğin son gününde BNB Chain’in kripto kullanıcı deneyimleri üzerindeki etkisinin yanı sıra metaverse’teki kültürel ve teknolojik uyumuna odaklandıktan sonra geleneksel finanstan blok zinciri teknolojisine geçiş ele alınacak. Günün geri kalanında blok zinciri eğitiminin etkinliği ve erişimini artırma çabaları ile küresel düzenleyici ortamın son durumu masaya yatırılacak.

8-9 Kasım 2023 tarihlerinde Divan Kuruçeşme’de düzenlenecek Binance Blockchain Week İstanbul’da görüşmek üzere!

KAYNAK

Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video