Mart 5, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Finans Kripto Para

AK YATIRIM KRIPTO PARA PLATFORMU STABLEX’İ SATIN ALDI

Stablex

Ak Yatırım, Stablex Bilişim Teknoloji Anonim Şirketi’nin çoğunluk hisselerini satın aldığını duyurdu. Mayıs ayında gerçekleştirilen imza töreniyle birlikte Ak Yatırım çatısı altında hizmet vermeye başlayan Stablex, müşteri odaklı çalışmalarıyla Türkiye’de kripto para alanında önemli bir oyuncu olma hedefi taşıyor.

Stablex Yönetim Kurulu Başkanı ve Ak Yatırım Genel Müdürü Mert Erdoğmuş, yapılan açıklamada geleceğin dijital varlıklarının inşasında rol almayı hedefleyen Stablex’in mevcut çalışmalarına ivme katacaklarını belirtti. Erdoğmuş, “Kripto para piyasasında güvenilir ve yenilikçi hizmet ihtiyacına yanıt sunmak üzere Stablex yatırımını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Stablex sektördeki deneyimi, ilkleri ve profesyonel hizmet anlayışıyla değerlerimizi yansıtıyor” dedi.

Erdoğmuş ayrıca, kripto para piyasasındaki dalgalanmaları güçlü bir altyapı, finansman, deneyim, insan kaynağı ve teknoloji ile yöneterek Stablex’i 2 yıl içinde en bilinen ilk 3 platform arasına taşımayı hedeflediklerini ifade etti. Aynı zamanda dijital varlıklar ve yeni nesil ürünler aracılığıyla müşterilere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerini vurguladı.

Platformun 2021’de güçlü finans tecrübesiyle kurulduğunu belirten Stablex’in CEO’su Turgut Güney ise, “Sahip olduğumuz deneyim, yüzde 100 müşteri odaklılık ve profesyonel kadromuz ile kısa sürede ülkemize pek çok ilki kazandırarak bu alandaki başarımızı görünür kıldık. Yeni dönemde ise Stablex, Ak Yatırım çatısı altında, yenilikçi ve çevik hizmetlerini güçlendirirken, sektörün gelişiminde rol almaya da devam edecek” dedi.

Şirketler, geçtiğimiz mart ayında iştirak olduklarını açıklayarak bu gelişmenin altyapısını çoktan hazırlamışlardı.

Stablex, demo hesabıyla kripto para alım-satım sürecini risksiz bir şekilde deneyimleme imkânı tanıyor. Demo hesabına Stablex uygulaması üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabiliyor.

KAYNAK

Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video