Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Futbol Spor

İŞTE MUSLERA’NIN SON DURUMU

Muslera

Kasımpaşa maçında sakatlanan yıldız file bekçisi Muslera için kulüp doktoru Yener İnce’den açıklama geldi. İnce, ”Muslera’nın dirseğinde darbeye bağlı çıkık oluştu. Sahada yerine oturttuk. Bazen yerine oturması yerinde olur, bazen ise ufak bir kırıklık oluşursa sakatlık uzar. Yarın çekeceğimiz MR’da, çıkığa eşlik eden başka bir durum var mı ona bakacağız” şeklinde konuştu.

Galatasaray’ın Kasımpaşa ile oynadığı maçta sakatlanan kaleci Fernando Muslera’nın durumu hakkında kulüp doktoru Yener İnce’den açıklama geldi. İnce, Muslera’nın dirseğinde darbeye bağlı çıkık oluştuğunu ve durumun MR sonuçlarına göre netleşeceğini belirtti. Muslera’nın 8 Kasım’da oynanacak Bayern Münih maçında oynayıp oynayamayacağı ise henüz belirsiz.

“DİRSEĞİNDE ÇIKIK VAR”

Muslera’nın son durumu hakkında konuşan Kulüp doktoru Yener İnce, “Fernando Muslera’nın dirseğinde darbeye bağlı çıkık oluştu. Sahada yerine oturttuk. Bazen yerine oturması yerinde olur, bazen ise ufak bir kırıklık oluşursa sakatlık uzar. Yarın çekeceğimiz MR’da, çıkığa eşlik eden başka bir durum var mı ona bakacağız. Eşlik eden bir tablo belirlersek bunun ne kadar zaman alacağını da belirteceğiz” dedi.

BAYERN MUNIH MAÇINA YETİŞECEK Mİ?

8 Kasım Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi A Grubu’nda deplasmanda Bayern Münih ile karşılaşacak olan Galatasaray’da Muslera’nın durumu yapılacak kontrollerin ardından netlik kazanacak.

KAYNAK

Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sağlık Raporu | Fernando Muslera

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video