Kasım 30, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Futbol Spor

AHMET ÇAKAR, ZORBAY KÜÇÜK’Ü YERDEN YERE VURDU

Çakar

Trabzonspor’un Fenerbahçe’yi deplasmanda 3-2 yendiği mücadeleyi yorumcu Ahmet Çakar değerlendirdi. Hakem Zorbay Küçük’ün Trabzonspor aleyhine düdükler çaldığını belirten Çakar, “Hiçbir derbide bu geceki kadar bir takımın bilerek veya bilmeyerek kollandığına ve diğer takımın bu kadar ezildiğine şahit olmadım. 4 tane majör hata var!” dedi.

19 maçlık yenilmezlik serisini Trabzonspor karşısında kaybeden Fenerbahçe, Süper Lig’de liderliği Galatasaray’a kaptırdı. Beyaz TV ekranlarında mücadeleyi yorumlayan Ahmet Çakar, dev maçta hakem Zorbay Küçük’ün Fenerbahçe lehine birçok düdük çaldığını belirtti.

“DİĞER TAKIMIN BU KADAR EZİLDİĞİNE HİÇ ŞAHİT OLMADIM”

Trabzonspor aleyhine kararlar verildiğini belirten Çakar, “Hiçbir derbide bu geceki kadar bir takımın bilerek veya bilmeyerek kollandığına ve diğer takımın bu kadar ezildiğine şahit olmadım. 4 tane majör hata var!” dedi.

Ahmet Çakar'ın açıklamaları şöyle:

“FENERBAHÇE YATSIN KALKSIN ZORBAY KÜÇÜK’E TEŞEKKÜR ETTİ”

Onuachu’nun golü, gol. Enis Destan’ın attığı gol, babalar gibi gol. Fenerbahçe yatsın kalksın Zorbay Küçük’e teşekkür etsin. Normal şartlarda Osayi, Adana Demirspor maçında oynamayacaktı. Balıklama atıyor kendini.

“METE KALKAVAN AĞIR SINIFTA KALDI”

Onuachu’nun golünde faul varsa her korner golünde faul gösteririm size. Enis Destan’ın golünde faul varsa, dün Nelsson’un Kasımpaşalı oyuncuya yaptığı da penaltı. Bir de buna VAR müdahale ediyor. Mete Kalkavan ağır sınıfta kaldı. Bir maç, Fenerbahçe’nin lehine ve Trabzonspor’un lehine, mecazi anlamda ‘Soykırımvari’ yönetilemezdi.

“BEN OLSAM İSMAİL YÜKSEK’İ ATMAZDIM”

Szymanski’nin pozisyonunda penaltı falan yok! Öyle penaltı olmaz. Trabzonsporlu adam atladı, topa vurdu. Yok öyle penaltı! Ben olsam İsmail Yüksek’i atmazdım. Rakibin suratına vurmak gibi bir amacı yok. Eli çarpıyor.

KAYNAK

Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video