Mart 27, 2023
İstanbul/Turkey
Uncategorized

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ’NİN ‘RESMİ’ NFT KOLEKSİYONU

Yüzüklerin

Dünyanın en ünlü film serilerinden Yüzüklerin Efendisi ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Warner Bros. Discovery, serinin ilk filminin özel bir NFT koleksiyonu haline getirildiğini açıkladı.

Son yılların en tartışmalı yatırım araçları arasında yer alan kripto para dünyasının temellerini oluşturan blok zinciri teknolojisinin 2021 yılındaki trend'lerinin başında NFT'ler geliyordu. "Değiştirilemez token" olarak da bilinen NFT'ler, şimdilerdeyse eski popülaritelerini yitirmiş durumdalar. Hatta yapılan son araştırmalar, NFT satışlarının 2022 yılının başından beri yüzde 97 azaldığını gözler önüne serdi. 
Ancak yaşanan yeni bir gelişme, NFT dünyasının bazı sektörlerde hala dikkat çektiğini düşündürüyor. Zira dünyanın en büyük yayıncı ve yapımcıları arasında yer alan Warner Bros. Discovery hem blok zinciri meraklılarını hem de Yüzüklerin Efendisi hayranlarını heyecanlandıracak bir işe imza atacağını açıkladı. 
Yapılan açıklamalara göre Yüzüklerin Efendisi serisinin ilk filmi olan Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği, özel bir NFT koleksiyonu haline getirilecek. Filmin 4K çözünürlükteki bir kopyasıyla birlikte sahne arkası görüntüleri, filmden fotoğraf ve video kesitleri ile Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği'nden esinlenilerek oluşturulmuş özel içerikler de bu NFT koleksiyonunun bir parçası olacak.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video