Eylül 25, 2023
İstanbul/Turkey
NFT

TWITTER’DAN DEV NFT HAMLESİ

Twitter

Twitter, NFT sergileme özelliği Tweet Tiles’ı, Rarible ve Magic Eden ile birlikte daha geniş kitlelere yaymak için test işlemlerini başlattı.

Twitter Dev, resmi hesabında paylaşılan gönderide “NFT Tweet Tiles” özelliğinin daha geniş kitlelere ulaşması için Rarible ve Magic Eden ile entegrasyon aşamalarının başladığını duyurdu.
Açıklamada, Tweet Tiles özelliğinin beş NFT platformuna genişleteceği ve bu da NFT’lerin doğrudan tweet’lerde görüntülenmesine olanak tanınacağı ifade edildi. Bu beş platform arasında OpenSea dışında, Rarible, Magic Eden, Dapperlabs ve Jump Trade NFT yer alıyor.
Hala test aşamasında olan bu yenilik, şu an için sadece kullanıcıların profil fotoğraflarıyla entegre halde çalışabiliyor. Ocak ayında kullanıma sunulan bu özellik başlangıçta yalnızca abonelik hizmeti olan Twitter Blue’da yer alırken, mart ayında platform genelinde kullanıma sunuldu.
Test aşamasının ilerleyen adımlarında NFT’lerin daha büyük görünmesi, butonlar aracılığıyla etkileşime geçilmesi ve metinlerle desteklenmesi planlanıyor. Twitter, Tweet Tiles özelliğini ilk olarak 25 Ağustos’ta The New York Times, The Wall Street Journal ve The Guardian ile test etmişti.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video