Kasım 29, 2022
İstanbul/Turkey
NFT

SİNEMA VE DİZİ DÜNYASI İÇİN ‘NFT’YE DAVET

davet

İş ve cemiyet dünyasının ünlü simaları, özel NFT koleksiyonunun tanıtıldığı davette bir araya geldiler.

Film ve dizi içeriklerini NFT’ler ile fonlayarak desteklemeye hazırlanan Wideangle, FTX TR sponsorluğunda geçtiğimiz akşam Six Senses Kocataş Mansions’ta gerçekleşen görkemli bir davetle ünlüler dünyasına tanıtıldı. 

Kurucu kadrosu, sinema TV dünyasının tanınmış isimleri Engin Altan Düzyatan, Birand Tunca, Umut Tanyolu, Ercan Gümüşkaya’nın yanı sıra Çağlan Tanrıverdi, Efe Acar, İsmail Tomrukcu ve Oğuzhan Bozkurt tam kadro gecede yer aldı. Sinema projelerine finansman sağlamak için tasarlanan Web3 platformu, kripto ve NFT yatırımcılarının ötesinde, sinema endüstrisine yatırım yapmak isteyenlere de yeni bir alan açtı. 

Gecede söz alan Wideangle kurucu ortağı yatırımcıların üretilen projeye ortak olabilecekleri bir yapı ile sinema ve dijital içerik projelerini hayata geçirebileceğini ve böylece sinema, dizi ve dijital içerik yapımları, daha bağımsız bir gelir modeline kavuşurken, pazarlama süreçlerinde topluluk odaklı bir yaklaşım ile ilerleyebileceğini davetlilere aktardı. 

Geceye Engin Altan Düzyatan ve eşi Neslişah Alkoçlar Düzyatan'ın yakın dostlarından Mehmet-Hande Gamgam, Ali Gürsoy, Gonca Ünsal, Feryal Gülman, Moris Kohen ve Sinan-Melda Kosif gibi ünlü isimler katıldı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video