Şubat 1, 2023
İstanbul/Turkey
NFT

SAHTE DONALD TRUMP NFT KOLEKSİYONUNA DİKKAT

Donald

Eski ABD başkanı Donald Trump tarafından duyurulmuş gibi gösterilen NFT koleksiyonu parça başına 99$ fiyat etiketi ile satışa başladı. Üstelik sözde hediyesi de var.

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabının engelinin kaldırılması hayranlarını epey sevindiren eski ABD başkanı Donald Trump şimdi bir sahtecilik olayına konu oldu. Donald Trump NFT koleksiyonu mağdurlarını bekliyor.

Sahte Donald Trump NFT koleksiyonu

Twitter’da sanki Donald Trump resmi hesabından paylaşılmış gibi gösterilen bir mesaj, kullanıcıları Donald Trump NFT koleksiyonunu satın almaya teşvik ediyor. Trump’ın yüzünü farklı gövdelere entegre eden koleksiyon parça başı 99$ istiyor.
Koleksiyonun ilginç tarafı satılamaması yani kullanıcı bunu satın aldığında sonsuza kadar kendisinde kalıyor. Geliştiriciler kişinin duvarına asacağı bir portre gibi düşünmüşler. Her parça Trump ile ayrı bir etkinliğe katılım bileti için çekiliş hakkı veriyor. 45 tane satın alanlar ise Trump ile doğrudan yemek hakkı kazanıyor.
Donald Trump tarafından resmen doğrulanmamış bu sahte NFT koleksiyonu şimdiye kadar ne kadar sattı bilinmiyor. Bir yatırım aracı da olmayacağı için bu, tamamen boş bir görsele 100$ para ödemek anlamına geliyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video