Şubat 1, 2023
İstanbul/Turkey
NFT

RENAULT, NFT KOLEKSİYONUNU VE WEB3 PLATFORMUNU TANITTI

Renault

Renault, “R3NLT” platformu ve ellinci yılına özel Renault 5 modelini içeren bir NFT koleksiyonunun tanıtımını yaptı.

Renault, dijital teknolojiyi pazarlama amacıyla kullanmaya çalışan şirketler arasına katılıyor. Fransız otomobil markası, Renault 5’in ellinci yılını temsil eden bir NFT koleksiyonu çıkarıyor. İlk NFT koleksiyonuyla, bir web3 topluluğu oluşturmayı amaçlayan özel platformu R3NLT‘yi piyasaya sürüyor.

Renault’dan 50. Yıla Özel NFT Koleksiyonu ve Web3 Platformu

Fransız otomobil üreticisi Renault, teknolojik yolculuğuna web3’ü de katıyor. Renault, ilk NFT koleksiyonuyla birlikte web3 platformu R3NLT’yi duyurdu.
Renault 5, 1972’de piyasaya sürüldü, bu nedenle Fransız otomobil üreticisi 15 Aralık’ta her biri ünlü hatchback süper mini’yi dokuz saniyelik benzersiz bir video ile temsil eden 1.972 NFT’yi satışa sunuyor.
Renault 5’in dört modelini temel alan koleksiyonda 100 elektrikli Renault 5 NFT’si, 160 Renault 5 Turbo NFT’si, 450 Renault 5 Le Car Van NFT’si ve 1.262 Renault 5 TL NFT’si yer alacak. Her biri rastgele atanacak ve satın alındıktan sonra ortaya çıkacak. Ayrıca, özel etkinliklere davetiye veya özel içeriğe erişim de dahil olmak üzere kendi avantajları bulunacak.
R3NLT platformu, otomobil üreticisi için uzun vadeli bir web 3 projesinin yalnızca başlangıcı. Markanın hedefi, meraklılardan oluşan bir topluluk oluşturmanın yanı sıra kullanıcılarıyla daha yakın bir ilişki kurmak. Web3 platformu R3NLT, özel test sürüşleri ve marka tasarımcılarıyla toplantılar gibi deneyimler ve fırsatlar sunacak.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video