Şubat 1, 2023
İstanbul/Turkey
NFT

PRADA YILBAŞINA ÖZEL NFT KOLEKSİYONUNU PİYASAYA SUNUYOR

Prada

Lüks giyim markası Prada, sınırlı sayıdaki Timecapsule NFT koleksiyonunun yedinci serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

İlk olarak 5 Aralık 2019‘da piyasaya sürülen Prada Timecapsule yedinci serisi ile meraklılarının karşısına çıkıyor. Bu aylık etkinlikte, müşteriler sadece 24 saat boyunca sınırlı sayıda ürün satın alabiliyor. Koleksiyon 1 Aralık günü satın alma işlemi için OpenSea üzerinde açılacak. Unisex olarak tasarlanmış 50 farklı kazaktan oluşan koleksiyon yıl başı temasıyla hazırlandı.
Koleksiyonun geçtiğimiz aylarına ait NFT’leri de kapsayan toplamda 350 parça, OpenSea üzerinde 0,75 Ethereum (ETH) taban fiyatla işlem görüyor.
Kazakların arkasında markanın kendisine ait işlemeli logosu ve arka kısmındaysa “Aralık” yazısı yer alıyor. NFT sahipleri hem fiziksel olarak bu kazaklara sahip olurken hem de “Prada Mode” ve “Prada Extends” gibi özel etkinliklere ve deneyimlere erişim şansı yakalayacaklar. Prada bu koleksiyonuna devam etmeyi ve Web3 alanında kendine özel bir yer edinmeyi hedefliyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video