Mayıs 22, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

NINJA SQUAD VE LEDGER BİRLİKTELİĞİ

Squad

NFT projesi Ninja Squad, Web3 topluluğunu eğitim ve yenilikle güçlendirmek amacıyla Ledger ile birlikte hareket edeceğini duyurdu.

Crypto Kemal olarak bilinen Kemal Hiçyılmaz‘ın kurucusu olduğu Ninja Traders‘ın da desteklediği NFT projesi Ninja Squad, Ledger iş birliği ile küresel çaptaki ivmesine bir yenisini daha ekledi.
Türkiye’nin önde gelen NFT projelerinden Ninja Squad, yeni bir iş birliğini duyurdu. Ninja Squad, kripto cüzdanı üreticisi Ledger ile, Web3 topluluğunun gelişimi ve ekosistem güçlendirme çalışmaları kapsamında ortak hareket edecek.

Ninja Squad, Ledger ile Ortak Hareket Edecek

Türkiye’nin popüler NFT projelerinden birisi olan Ninja Squad, sosyal medya platformu Twitter aracılığıyla yeni bir iş birliği duyurdu. Ninja Squad, Ledger ile birlikte Web3 topluluğunu eğitim ve yenilikle güçlendirmek için hareket edeceğini açıkladı. Ekip ayrıca, bu iş birliğini ve ortak çalışma duyurusunu kutlamak amacıyla yeni bir çekiliş başlattı.
Ledger iş birliğini duyuran bir diğer isim de Ninja Traders‘ın kurucusu Crypto Kemal (Kemal Hiçyılmaz) oldu. Hiçyılmaz, Ledger‘ın Ninja‘ya özel tasarlanmış limitli cüzdanlardan üreteceğini belirtti. Ayrıca Hiçyılmaz, projenin sektör devi markalar tarafından kabul görmesinin de altını çizdi.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video