Aralık 10, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

NFT PLATFORMU TROPEE, 5 MİLYON DOLAR YATIRIM ALDI

Tropee

NFT hizmet platformu Tropee, yatırım turunda 5 milyon dolar topladı.

NFT geliştirme sürecini basitleştiren girişimler, yatırımcılar arasında popüler oldu. Haun Ventures ve OpenSea kısa süre önce sırasıyla Highlight ve Fair.xyz kodsuz NFT basım platformlarını destekledi. NFT’lerin geliştirilme sürecinden sonraki adımlarını kolaylaştırmak amacıyla kurulan Tropee de desteklenen girişimlerden biri oldu.

NFT Platformu Tropee, 5 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Tioga Capital, NFT hizmet platformu Tropee’ye 5 milyon dolarlık bir yatırım turunda öncülük etti.
The Sandbox’tan Sébastien Borget, Exclusible’dan Thibault Launay, Geometry’den Grégoire le Jeune ve OpenSea tarafından satın alınan Gem’in kurucusu Lorens Huculak gibi kripto kurucuları da sermaye turuna katıldı. Tropee değerlemesini paylaşmayı reddetti.
Kurucu François Mahl bir röportajda, web sitesinin kullanıcıların bir cüzdanı nasıl kullanacaklarını bilmeleri gerektiğini belirtmesine rağmen, girişimin müşterilerinin nispeten az teknik deneyimle bir markanın NFT’leri etrafında deneyimler geliştirmelerine izin verdiğini söyledi.
Mahl ayrıca şunları sözlerine ekledi:

“Pek çok insan, topluluk hakkında tutkulu oldukları veya NFT’leri konusunda tutkulu oldukları için değil, hızlı para kazanmak istedikleri için satın alıyordu. Bir sonraki aşama, ister gerçek hayat ister dijital değer olsun, onlardan değer elde etmek için NFT’ler satın almakla ilgili olacak.”

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video