Mart 21, 2023
İstanbul/Turkey
NFT

MARIA SHARAPOVA’NIN, NFT VE Web3 DÜŞÜNELERİ

Sharapova

Ünlü tenisçi Maria Sharapova, katıldığı Binance Blockchain Week Paris 2022 konferansında Web3 ve NFT hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Sharapova’nın yorumları konferans sırasında Binance Global Pazarlama Başkan Yardımcısı James Rothwell ile yaptığı konuşma sırasında geldi.

Maria Sharapova, NFT ve Web3’e İlgi Duyuyor

Şubat 2020’de 32 yaşında tenisi bıraktığını açıklayan Sharapova, Rothwell’in başarılı spor insanlarını ve organizasyonlarını Web3’e neyin getirdiğine ilişkin sorusuna yanıt verdi:
“Birkaç farkı şey. İlk olarak sporcuların hala öğrenmeye devam ettiği tamamen yeni bir gelir kapısı olduğunu söyleyebilirim.
Benim için durum biraz daha farklı çünkü birkaç yıl önce emekli oldum ve 20 yılı aşkın kariyerim boyunca hayranlarım beni takip etti. Şimdi bu inanılmaz görsel platformda daha fazlası olduğunu anlamaya başlıyorum. Hayranlarım benimle etkileşime girmeye çalışıyorlardı ancak onlarla tek etkileşimim sosyal medya ve yaptığım bazı imza günleriydi. Web3 dünyası ise bu etkileşime sahip olmamı sağlıyor”
Maria Sharapova, Paris’te Rachel Wolfson ile yaptığı röportajda da şu ifadeleri kullandı:
“Kripto meraklısıyım ve bunca yıldır hayranlarımla yaşadığım fiziksel deneyimler arasında nasıl köprü kuracağımı bulmak istiyorum. Artık deneyimlerimi dijital dünyaya dahil etmenin yollarını bulabiliyorum bu da beni en çok heyecanlandıran şeylerden birisi. Web3 deneyimi, hayranlarıma tamamen yeni yollarla erişmemi sağladı.
NFT alanıyla da gerçekten ilgileniyorum. NFT’ler moda, tasarım ve bireylere özgü alanlar yaratma tutkum arasında bir köprü meydana getiriyor. Daha çok tasarım perspektifine sahip olduğum için bu alanla daha çok ilgilenmeye başladım. Aynı zamanda bu, hem sanatçıların hem de kadınların keşfettiği tamamen yeni bir gelir kaynağı”

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video