Mart 27, 2023
İstanbul/Turkey
NFT

KAYKAY NFT’LERİ REKOR FİYATA SATILDI

kaykay

NFT projesi Azuki’nin fiziksel bir ürün haline dönüştürebilen kaykay NFT’leri şimdiye kadar satılan en pahalı kaykay oldu.

Azuki, farklı ruh halleri sergileyen ve çeşitli aksesuarlarla süslenmiş, 10 anime karakterinden oluşan bir koleksiyon. Animeden ilham alan avatarlar projesindeki kaykayların her biri, henüz NFT olmasına rağmen şimdiye kadar satılan en pahalı sekiz kaykay arasında yerini aldı.

Azuki’nin Altın Kaykay Koleksiyonu Gerçeğe Dönüştürülebiliyor

NFT projesi Azuki, fiziksel ürün olarak kullanılabilecek Altın Kaykaylar (Golden Skateboards) için bir müzayede gerçekleştirdi.
Azuki resmi Twitter hesabından, “Altın Kaykay, yeni bir hikaye anlatımı çağının önünü açan ilk PBT uygulamamızı sergileyen bir sanat ve teknoloji harikasıdır. Şimdiye kadar satılan en pahalı kaykay rekorunu kırdık (aslında şimdiye kadar satılan en pahalı 8 kaykay)” açıklamasını yaptı.
En düşük 200 ETH (261 bin 682 dolar) ve en yüksek 309 ETH‘ye (404 bin 298 dolar) satılan koleksiyon, şu anda yalnızca dijital biçimde satıldı. Fiziksel bir Altın Kaykay almak isteyenler için talep penceresi Kasım ayında açılacak. NFT’lerin gerçek bir kaykaya dönüştürülebilmesi sayesinde, koleksiyon dünyadaki en pahalı kaykay rekorunu kırıyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video