Şubat 1, 2023
İstanbul/Turkey
Metaverse

HYUNDAI, YENİ MODELLERİNİ METAVERSE’TE SERGİLEYECEK

Hyundai

Güney Koreli otomobil üreticisi Hyundai, metaverse projesini otomobil modelleriyle birlikte fuara taşıyor.

Güney Kore merkezli çok uluslu otomotiv firması Hyundai Motor, topluluk tabanlı NFT pazarına giren ilk otomobil üreticisi unvanını taşıyor. BMW, Ford ve Nissan gibi birçok markayla çoktan metaverse’de rekabete katıldı. Şimdi de Roblox’taki Hyundai Mobility Adventure ile Auto Expo 2023’te büyüleyici ve ilgi çekici metaverse deneyimiyle sahne almaya hazırlanıyor.

Hyundai, Yeni Modelleri Metaverse’e Taşıyor

Hyundai Motor India, Metaverse Space’teki Hyundai Pavilion’u tanıttı. Roblox’taki Hyundai Mobility Adventure‘da 2023 Auto Expo’nun açılışıyla birlikte ilk kez görücüye çıkacak.
Hyundai’nin sanal şehri Hyundai Mobility Adventure’da Ioniq 6, Ioniq 5, Nexo, Tucson ve Venue N Line dahil olmak üzere şirketin en popüler beş aracı yer alacak. Ayrıca, Hyundai Motor Grubu’nun Pump-to-Plug Devrimi ve Vehicle-to-Load Teknolojisi gibi özellikleri deneyimleme olanağı kullanıcılara sunulacak.
Kullanıcılar etkinlikler ile deneyimler arasında gezinebilecek ve Hyundai Mobility Adventure’daki çeşitli tekliflerle etkileşime girebilecekler. Deneyimlemek isteyen kullanıcılar bunu, Festive Square aracılığıyla Hyundai’nin sürükleyici sanal şehrine girerek yapabilirler.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video