Aralık 10, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

VISA, KRIPTO PARA CÜZDANI GELİŞTİRECEK

Visa

Kartlı ödeme devi Visa, kendi kripto para cüzdanını piyasaya sürmek için çalışmalara başladığını açıkladı. 

Birçok şirket kripto para birimleri ile ilgili olarak çalışmalarını hızlandırmış durumda. Son olarak ödeme devi Visa yaptığı açıklama ile kripto sektörünü yakından takip ettiğini gözler önüne seriyor. Visa, kendi kripto para cüzdanını piyasaya sürmek için çalışıyor.
Visa, kendi kripto para cüzdanını piyasaya sürmek için çalışmalarına hız vermiş durumda. Bunun yanında ticari marka avukatı Mike Kondoudis’e göre, küresel finans devi Visa, kripto para birimiyle ilgili birkaç ticari marka başvurusunda bulunduğunu açıkladı.
Visa ayrıca kripto para birimlerini ve diğer Blockchain varlıklarını denetlemede kullanılan yazılımlar için başvuruda bulundu. Visa, aynı zamanda müşterilerine, kullanıcıların sanal dünyada erişilebilecek eğlence, boş zaman veya eğlence amaçlı etkileşimde bulunabilecekleri sanal bir ortam sağlamayı planlıyor.  
Şirket, geçtiğimiz Ekim ayında da dijital varlıkları desteklemek amacıyla bir NFT programı başlattı. Buna ek olarak, CryptoPunk koleksiyonundan bir NFT de satın aldı. Geçtiğimiz günlerde kripto para borsası FTX, 40 ülkede kripto para birimi kartlarını kullanıma sunmak için Visa ile ortaklık kurdu.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video