Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

THREADS İSİMLİ KRIPTO PARA SON 48 SAATTE %20.000 ARTTI!

Threads

Twitter’a rakip olan Threads ile ilgili coin’ler, piyasa sürülmeye başlandı, THREADS adlı bir coin, yüzde 20 bin 171 oranında yükseliş sergiledi.

Facebook ve Instagram’ın sahip olduğu Meta, Twitter’a rakip olan Threads’i piyasaya sürdü. Son zamanlarda Twitter’daki kurallardan dolayı şikayetçi olan kullanıcılar, Threads’e yönelmeye başlayarak, büyük bir heyecan yarattı. Threads tarafında başlayan bu furya, kripto endüstrisine de direkt olarak yansıdı. Threads isimli üretilen onlarca kripto parada devasa artışlar görüldü. Hatta THREADS adlı bir coin, son 24 saatte yüzde 20.171 değer kazandı.

THREADS Temalı Onlarca Coin Çıktı!

Twitter Killer şeklinde nitelendirilip, kripto piyasasına sürülen onlarca THREADS isimli coin, ilgi çekmeye devam ediyor. Buradaki yeni bir oluşumu fark eden kişiler, düşük cap’li kripto borsalarında THREADS adıyla kripto para çıkartıp, yüksek oranlı kazançları hedefliyor. Bununla beraber birçok THREADS temalı coin, trend yakalayıp yüzde 100’den fazla artış yaşadı.
THREADS bazlı coin’lerin bu kadar kısa sürede fiyatını katlaması, tehlikeleri de beraberinde getiriyor. Yükselişin görüldüğü kadar da pek çok coin’de derin düşüşler gözlemlendi. THREADS’in kripto tarafına yansıması ise birçok platformda tartışma yaratmaya devam ediyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video