Şubat 1, 2023
İstanbul/Turkey
Kripto Para

ROBINHOOD, MetaMask’A RAKİP KRIPTO CÜZDANI BAŞLATTI

Robinhood

Robinhood, kullanıcıların kripto takas, transfer etme, sahip olunan NFT’leri ve kriptoları görüntülemelerine olanak tanıyan akıllı telefon uygulamasını piyasaya sürdü.

Robinhood cüzdanının beta sürümü, Mayıs ayında 1 milyon kişilik ön kayıtla yayına girdi. İlk kez Eylül ayında IOS platformunda yayımlanan cüzdan, nihayet tam sürümüyle kullanıma açıldı.

Robinhood, Kripto Cüzdan Uygulamasını Piyasaya Sürdü

Kullanıcıların kripto takas, transfer etme, sahip olunan NFT’leri ve kriptoları görüntülemelerine imkan sağlayan akıllı telefon uygulaması olan Robinhood Wallet piyasaya sürüldü.
Robinhood’a göre, cüzdan şu anda bir erişim kodu aracılığıyla 1 milyondan fazla bekleme listesindeki kullanıcıya yavaş yavaş sunuluyor. Uygulama daha önce Eylül ayında sadece 10.000 bekleme listesindeki müşteriye beta olarak sunulmuştu.
Robinhood Wallet, ağ ücreti olmadan takas sunmak için bir Ethereum yan zinciri olan Polygon’u kullanıyor. Ayrıca bugün Ethereum için destek de eklenen uygulama şu an için yalnızca App Store üzerinden yayımlandı.
Robinhood Wallet’ı Web3 için bir tarayıcı olarak nitelendiren şirketin genel müdürü Johann Kerbrat’ın yaptığı açıklamaya göre; Robinhood Wallet’da Shiba Inu (SHIB), Compound (COMP), Polygon (MATIC), Solana (SOL), Uniswap (UNI) ve USD Coin (USDC) olmak üzere 50’den fazla Ethereum ağında (ERC-20) bulunan kripto para destekleniyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video