Şubat 1, 2023
İstanbul/Turkey
Kripto Para

KRIPTO PARA KAZANABİLECEĞİNİZ 6 OYUN

kazanabileceğiniz

Play-to-Earn (P2E) ile oynadıkça kripto para kazanabileceğiniz en iyi yapımları sizler için listeledik.

Play-to-Earn nedir? P2E olarak kısaltılan bu yapımlar oyuncuların, oyun içi görev ve etkinliklerini tamamlayarak para ya da kripto para kazanabilecekleri oyunlardır. Geleneksel oyunlarda, oyun içi görevlerde seviye veya başarım elde ederken P2E yapımlarda durum böyle değildir. Günümüzde oyun oynayarak NFT ve kripto para kazanabileceğiniz oyunlar da bulunuyor. P2E ile NFT ve kripto para kazanabileceğiniz en iyi 6 yapımı sizler için listeledik:

1. Axie Infinity

Axie Infinity temel özellikler:
Blockchain: Ethereum
Desteklenen Platformlar: Android, iOS ve Windows

Bağlantı

Axie Infinity; krallıklar kurmak, üremek, büyütmek ve savaşmak gibi eğlenceli deneyimler sunmak için geliştirildi. Dijital bir evrende, Axies adlı evcil hayvanların eğitimi, yetiştirilmesi ve savaştırılması gerekiyor. Kripto ödülleri kazanmak için Arena modunda gerçek oyuncularla karşılaşılıyor. Axie Infinity’deki kazanç potansiyeliniz oyunu oynama becerinize bağlıdır. Bu nedenle her galibiyet sonrasında cüzdanınızdaki miktar artıyor. Ayrıca Non-Fungible Token (NFT) ödülleri de sunuluyor.

2. The Sandbox

The Sandbox temel özellikler:
Blockchain: Ethereum
Desteklenen Platformlar: PC, Mac ve iOS

Bağlantı

The Sandbox, yaratıcılıkla kripto para kazanabileceğiniz en iyi yapımdır. Çok oyunculu metaverse yapımında, oyuncular NFT oyunlarıyla birlikte kripto para kazanabiliyor. Etkileyici topluluk erişimi bulunan The Sandbox’ta kazancınız NFT’leriniz üzerinden oluşur. Yaratıcılığınızı konuşturarak oyun içinde NFT oluşturmanız gerekiyor. Bu NFT’lerin ödemesi ise oyun içi para birimi olan SAND cinsinden yapılıyor.

3. Decentraland

Decentraland temel özellikler:
Blockchain: Ethereum
Desteklenen Platformlar: PC, Mac, Android ve iOS

Bağlantı

Decentraland, oyuncuların sanal gayrimenkullerini geliştirmelerine ve bunlardan para kazanmalarına imkan sağlayan bir oyun olarak tanımlanabilir. Decentraland topraklarında oluşturulan NFT’ler markette MANA cinsinden satışa sunulur. The Sandbox’la aynı çalışma prensibi bulunan Decentraland’ta bina, sanat eserleri ve araçların NFT’leri satışa sunulur. Son olarak Decentraland tarihindeki en yüksek arazi satışı, 2,43 milyon $ değerinden işlem gördü.

4. Splinterlands

Splinterlands temel özellikler:
Blockchain: Hive
Desteklenen Platformlar: PC, Mac, Android ve iOS

Bağlantı

Splinterlands, oyuncuların kart topladıkları, satın aldıkları ya da takas edebildikleri ticaret oyunudur. Oyunun tüm oynanışı “Splinters” adlı kartlarla olmaktadır. Oyunda iki farklı kart türü bulunmaktadır. Bunlar sihirdarın kartı ve buna karşılık gelen canavarın kartıdır. Oyuncular iki karta da sahip olabilir fakat yalnızca birini kullanabilirler. Sihirdar kart kullanıldığında kartın canavar karşılığına sahip oyuncu savaşa çağrılır. Kartlar; nadirliği, sihri, sağlığı ve saldırı seviyelerine bağlı olarak 19 ila 17,800 $ arasında bir değere satılıyor.

DİĞER OYUNLAR…

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video