Şubat 1, 2023
İstanbul/Turkey
Kripto Para NFT

BONK, MAGIC EDEN ÜZERİNDE NFT KOLEKSİYONU ÇIKARIYOR

Bonk

Solana (SOL) tabanlı popüler kripto para Bonk, NFT pazar yeri Magic Eden üzerinde 15 bin parçalık NFT koleksiyonu çıkaracak.

Son zamanların en çok konuşulan kripto para birimlerinden birisi de Solana oldu. Solana, yaşadığı güçlü düşüşün ardından acaba sorusunu akıllara getirdi. SOL fiyatı 8 dolar seviyelerine kadar gerileyerek dikkat çekti. Tüm bu FUD ortamları içerisinde, Solana ekosisteminde bir çılgınlık başladı. Solana ağında Bonk adıyla çıkan meme token, kısa sürede popülerlik kazandı. Son olarak Bonk, Magic Eden üzerinde 15.000 parçalık NFT koleksiyonu çıkaracağını duyurdu.

Bonk, Magic Eden ile NFT Furyasına Katılıyor

Solana (SOL) tabanlı kripto para birimi Bonk, tüm Solana topluluğunun yoğun ilgisini üzerinde toplamayı başardı. Shiba ile karşılaştırılan proje, şimdi de NFT tarafına yönelik hamle yaptı.
Bonk, Solana tabanlı NFT pazar yeri Magic Eden üzerinde koleksiyon sunacağını duyurdu. Bu NFT‘ler, Bonk’un Solana ekosistemindeki gücünü daha da artırmayı amaçlıyor. Ayrıca Solana tabanlı Gods NFT‘sinin sahipleri, Bonk NFT‘lerinin ilk mint sürecinde yer alacak.
Projeden bir temsilci, NFT basım ücretlerinden toplanan Bonk token’ların kalıcı olarak yakılacağını dile getirdi. Bu durum, token’da arz düşüşünü de beraberinde getirebilir.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video