Şubat 1, 2023
İstanbul/Turkey
Kripto Para

BINANCE, BITCOIN REZERVLERİ İÇİN REZERV İSPAT SİSTEMİNİ BAŞLATIYOR

rezerv

Birkaç hafta önce, milyarlarca dolar değerindeki kripto para varlıkları için cüzdan adreslerini paylaşmaya başlayan Binance, Bitcoin rezerv ispatı uygulamasıyla çok sayıda varlığa sahip olduğunu ve tonlarca para çekme işlemini gerçekleştirebileceğini gösterdiği belirtti.

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance , "ekosistemde şeffaflık taahhüdünde ve güveni artırmada" bir sonraki adım olduğunu söylediği rezerv kanıtı (PoR) sistemini yayınladı .
Resmi duyuruya göre, PoR sisteminin lansmanı ilk olarak Bitcoin (BTC) ile başlar ve önümüzdeki birkaç hafta içinde diğer token'ler ve ağlar eklenecek.

DİKKAT ÇEKEN ORAN

Binance, "Rezerv Kanıtı dediğimizde, özellikle kullanıcılar için gözaltında tuttuğumuz varlıklardan bahsediyoruz. Bu, Binance'in tüm kullanıcı varlıklarımızı 1:1 oranında kapsayan fonlara ve bazı rezervlere sahip olduğuna dair kanıt ve kanıt gösterdiğimiz anlamına geliyor." dedi.
Daha spesifik olarak Binance, hesap bakiyelerinin ve kendi Bitcoin rezervlerinin anlık görüntüsünü sağladı.
Borsa, rezervlerinde 582.485 BTC olduğunu iddia ederken, kullanıcılarının net bakiyesi 575.742 BTC oldu. Böylece Binance yüzde 101'lik bir rezerv oranı sağladı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video